1.Dönem 2.Sınav (Online Sınav) Duyurusu

Aralık 16, 2019

Öğrencilerimiz, online sınav sorularını telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarından yanıtlayabileceklerdir. Sisteme giriş için EBA şifreleri gerekmektedir.

EBA Şifresini bilmeyen / ilk kez oluşturacak öğrenciler E-OKUL BİLGİLERİ ile şifre oluşturabilirler.

(E-Okul Bilgileri ile nasıl EBA şifresi oluşturulur, yardım dokümanı için tıklayınız! )

E-Okul Bilgileri ile şifresini oluşturamayan öğrencilere BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ OLCAY BÜYÜKÇAPAR tek kullanımlık EBA şifresini kendi derslerinde verecektir. Kendisine başvurmanız gerekmektedir.

AÇIKLAMALAR

  • 23 Aralık 2019 Pazartesi 00.01’de başlayacak ve 27 Aralık 2019 Cuma 23.59’da sona erecektir. Toplam süreniz 120 saattir.
  • Sınav soruları EBA Duvarınızda görünecektir. Duvarda göremezseniz EBA Ders alanında size atanan sınavlar listesinde görebilirsiniz.
  • Defterinizdeki tüm konulardan sorumlusunuz, deftere yazılmayan konulardan soru olmayacak.
  • İsteyen öğrenciler BİLGİSAYAR BİLİMİ KUR-1 Kitabından da çalışabilir ya da sınav esnasında destek alabilirler. (PDF Kitap için link)
  • Sınavı Bitir‘e tıklamadığınız sürece, dönüş yapıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Her öğrenci sınava yalnızca 1 kez girebilir. Sınav esnasında elektrik kesintisi, internet kesintisi gibi durumlar olursa öğretmene bunu bildiriniz. ( olcaybuyukcapar@gmail.com )
  • İnternete erişimi olmayan öğrenciler ders esnasında öğretmenin sağladığı bilgisayar/telefonlar ile online sınava alınacaklardır.
  • Sınavdaki tüm sorulara yanıt verdikten sonra birkaç kez kontrol ettikten sonra TESTİ BİTİR düğmesine tıklayınız.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.